Team

Groepsindeling Schooljaar 2021-2022:

groep

leerkrachten

1/2A

Juf Eugenie

1/2B

Juf Pascale (3)  juf Marieke (2)  

1/2C

Juf Marieke (2) juf Jorien (3)

1/2D

Juf Amber

1/2E

Juf Christine

1/2F

Juf Laurie 

1/2G

Juf Larissa-LIO(3) juf Norah (2)

1/2H

Juf Sasja (2) meester Martijn (3)

3A

Juf Jeanine

3B

Juf Keyra

3C

Juf Cindy (3) juf Maaike (2)

3D

Juf Prasanna

4A

Meester Koen

4B

Juf Joyce (2) juf Sabrina (3)

4C

Meester Emiel-LIO (2) juf Marga (3)

4D

Juf Trees (4) en vacature of intern (1)

5A

Meester Lex (2 1/2)  juf Annemieke (2 1/2)

5B

Juf Mariska

5C

Meester Arnoud (4) juf Yoka (1)

5D

Juf Milou (4) juf Puck (1)

6A

Juf Myrna (3) juf Sabrina-LIO (2) 

6B

Meester Kenny –LIO (4) juf Joline (1)

6C

Juf Barbara

6D

Juf Lotte (3) meester Jeroen zij-instroom (2)

6E

Juf Charlotte (3) meester Rogier zij-instroom (3)

7A

Juf Bianca (3) meester Ismaël (2)  

7B

Meester Lars

7C

Juf Stephany

8A

Juf Patricia (2) juf Ninke (3)

8B

Juf Lilian

8C

Juf Matea

8D

Meester Hugo

NEO3/4

Juf Marieke (3)  juf Esmée (2)

NEO5/6

Juf Evelien (2) juf Esmée (3)

NEO7/8

Juf Claire

  • Hans van Kooten – directeur
  • Hubert Vrind – directeur
  • Anita Golstijn – adjunct directeur
  • Marijke Plukker - administratie
  • Marja Loos - administratie
  • Els Huber - IB onderbouw
  • Monique van Rooij - IB onderbouw
  • Sasja Wienema – IB onderbouw
  • Nikaye Mannaert – IB middenbouw
  • Ellen Minneboo – IB bovenbouw
  • Annemarie van der Waarde – kanjertrainingcoördinator , videocoach, opleidingsleerkracht
  • Puck Visser – opleidingsleerkracht, didactisch coach
  • Joline Kaizer – kanjertrainingcoördinator, didactisch coach
  • Jarno Stevens - didactiek/leerlijnen hoogbegaafdheid/breinbrekers
  • Evelien Okkinga - didactiek/leerlijnen hoogbegaafdheid
  • Charlotte Dirks – daltoncoördinator
  • Maaike Kluin – daltoncoördinator
  • Jeroen Hukema – vakleerkracht gym
  • Lex Zwijsen – vakleerkracht gym
  • Monique Verhagen - vakleerkracht gym en AKT
  • Megan Dost - vakleerkracht gym en AKT
  • Ellen van der Weiden– intakes OB
  • Akke Kroner – leerlingbegeleiding, special needs
  • Reina Ferwerda – leerlingbegeleiding, special needs
  • Malin van Duijvenbode – leerlingbegeleiding, onderwijsassistent
  • Samantha Fransberg - onderwijsassistent
  • Sibrich Scheltema - onderwijsassistent
  • Yolanda van der Roest - onderwijsassistent
  • Larissa van Leeuwen – onderwijsassistent
  • Hans Lonnée – conciërge
  • Marco Roest – ICT-er